Chcesz spędzić ciekawie czas? Szukasz pomysłu na zaskakującą lekcję fizyki? Ta wystawa jest właśnie dla Ciebie!
Zapraszamy na niesamowitą przygodę w świat dźwięku. Samodzielnie eksperymentuj oraz poznawaj niezwykłe i zagadkowe oblicza akustyki.
Wystawa interaktywna to najlepszy sposób na uczenie się poprzez zabawę. „Autostrada dźwięku” odkryje przed Tobą oblicze fizyki, jakich jeszcze nie znałeś i rozbudzi chęć do poznania otaczającego Cię świata. Na wystawie poznasz nie tylko podstawy fizyczne związane z dźwiękiem, ale także zobaczysz spektakularne doświadczenia powiązane z akustyką.

Wystawa dostępna od 2 stycznia do 30 marca 2019 r.

Wystawa jest zlokalizowana w Naukowo-Dydaktyczne Centrum Nowych Technologii Politechniki Śląskiej, ul. Konarskiego 22B w Gliwicach (4 piętro).
Prosimy o kontakt z Panią dr Barbarą Solecką e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu wszelkich ustaleń.

Formularz zgłoszeniowy PDF, DOC
Regulamin wystawy