Dyrekcja

• Dyrektor: prof. dr hab. inż. Andrzej BluszczTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Zastępca Dyrektora ds. Nauki: dr hab. Tomasz Błachowicz, prof. Pol. Śl., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Zastępca Dyrektora ds. Dydaktyki: dr hab. inż. Wiesław JakubikTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Zastępca Dyrektora ds. Studenckich i Kształcenia: dr hab. inż. Danuta J. Michczyńska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Kierownik Zakładu Fizyki Ciała Stałego: prof. dr hab. inż. Marian NowakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Kierownik Zakładu Fizyki Powierzchni i Nanostruktur: dr hab. inż. Bogusława Adamowicz, prof. Pol. Śl., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Kierownik Zakładu Fizyki Stosowanej: prof. dr hab. inż. Jerzy BodzentaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Kierownik Zakładu Zastosowań Radioizotopów: dr hab. inż. Grzegorz AdamiecTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rada Centrum (jednostki pozawydziałowej do 9.02.2012)

• dr hab. Tomasz Błachowicz, prof. Pol. Śl. (RIF)
  • prof. dr hab. inż. Zdzisław Filus (RAu)
  • prof. dr hab. inż. Jan Szajnar (RMT)