Samorząd Studencki Studentów kierunku Fizyka techniczna przeprowadził głosowanie wybierając wzorowych prowadzących na kierunku Fizyka techniczna. Przy wyborze studenci brali pod uwagę  sposób przekazywania wiedzy, jasne i przejrzyste zasady  zaliczenia przedmiotu oraz  komunikatywność w okresie pracy zdalnej. Ponieważ  dominacja liczebna studentów z drugiego rocznika wpłynęłaby znacząco na wynik, Samorząd zdecydował o przeprowadzeniu osobnego głosowania na prowadzących zajęcia na I oraz II roku.

Największą liczbę  głosów otrzymali:

- I rok: dr hab. Tomasz Błachowicz, prof. PŚ,

- II rok: prof. dr hab. inż. Marian Nowak.

Studenci dziękują za ciężką pracę włożoną w zmianę formuły nauczania spowodowaną zaistniałymi warunkami. Dziękują również wszystkim prowadzącym za dostarczenie odpowiedniego poziomu nauczania, szczególnie na II roku Pani prof. Natalii Piotrowskiej, która otrzymała  minimalnie mniej głosów niż pierwsze miejsce.

GRATULUJEMY!!!