Wymagania:

1. Ukończone studia inżynierskie na kierunku fizyka techniczna oraz magisterskie na pokrewnym kierunku technicznym (informatyka, elektronika, automatyka);
  2. Status studenta doktoranta (w Szkole Doktorów Politechniki Śląskiej);
  3. Bardzo dobra znajomość problemów związanych z datowanie luminescencyjnym;
  4. Doświadczenie w samodzielnym wykonywaniu analiz luminescencyjnych i spektrometrycznych;
  5. Dobra znajomość języka angielskiego potwierdzona wygłoszeniem referatów na recenzowanych międzynarodowych konferencjach naukowych lub publikowanymi pracami naukowymi;
  6. Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego formułowania wniosków;
  7. Bardzo dobra znajomość j. polskiego - umiejętność pisania i redagowania tekstów;
  8. Wysoka motywacja do dalszego rozwoju i umiejętność pracy w zespole;
  9. Znajomość oprogramowania graficznego do odpowiedniej prezentacji danych doświadczalnych (np. Corel, SigmaPlot czy Strater).

Opis zadań:

Zatrudniona osoba będzie uczestniczyć w realizacji zadań badawczych projektu „Badania wielowskaźnikowe oraz zaawansowane metody określania numerycznej skali czasu w rekonstrukcji ewolucji wydm śródlądowych w Polsce w okresie schyłku ostatniego zlodowacenia.” Uzyskane wyniki mogą stać się częścią pracy doktorskiej wykonawcy.

Dokumenty będą przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną do dnia 26 listopada 2020 r.
Planowany termin rozmów kwalifikacyjnych jest przewidziany na 27 listopada 2020 roku.
W dniu 30 listopada 2020 r. ogłoszone zostaną wyniki konkursu.

Dokumenty należy nadsyłać na adres e-mailowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Konkurs /2020/SONATA BIS 8”.

Dodatkowe informacje udziela dr. hab. inż. prof. PŚ Piotra Moska pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szegółowe informacje