FB Find Us on Facebook

Dyrekcja

• Dyrektor: dr hab. inż. Adam Michczyński, prof. PŚ, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Zastępca Dyrektora ds. Ogólnych: dr inż. Anna Kaźmierczak-BałataTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Zastępca Dyrektora ds. Kształcenia: dr hab. inż. Sławomira Pawełczyk, prof. PŚ, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Kierownik Zakładu Fizyki Ciała Stałego: prof. dr hab. inż. Marian NowakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Kierownik Zakładu Fizyki Stosowanej: prof. dr hab. inż. Jerzy BodzentaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Kierownik Zakładu Zastosowań Radioizotopów: dr hab. inż. Natalia Piotrowska, prof. PŚ, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rada Dyrektorska (od 01.10.2019 do 31.08.2020)

Rada Centrum (jednostki pozawydziałowej do 9.02.2012)

• dr hab. Tomasz Błachowicz, prof. PŚ (RIF)
  • prof. dr hab. inż. Zdzisław Filus (RAu)