4 maja zostały ogłoszone kolejne konkursy projakościowe, stanowiące część projektu strategicznego "Włączanie studentów w badania naukowe za pośrednictwem kół naukowych oraz nauczania zorientowanego projektowo".
Termin składania wniosków upływa 31 maja 2020 roku.

Składanie dokumentacji oraz obsługa wniosków będą odbywać się drogą elektroniczną (z użyciem poczty elektronicznej oraz Platformy Zdalnej Edukacji). Szczegółowe informacje o konkursach w załącznikach.
Regulaminy oraz wzory dokumentów zostały zamieszczone również na stronie internetowej Centrum Obsługi Studiów pod adresem https://www.polsl.pl/Jednostki/RD1-COS/Strony/uczelniabadawcza.aspx.


  • Szczegółowych informacji o konkursach udzielają:
    dla projektów studenckich kół naukowych w ramach programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., prof. PŚ, Pełnomocnik ds. Studenckiego Ruchu Naukowego,
  • dla kształcenia zorientowanego projektowo PBL – Centrum Obsługi Studiów.

Fizyka Techniczna

Zapraszamy do studiowania na kierunku „Fizyka Techniczna” (studia I stopnia o profilu praktycznym) prowadzonym w Instytucie Fizyki – Centrum Naukowo Dydaktycznym.

Geoinformatyka i Geologia Środowiska

Od roku 2021 w Instytucie Fizyki – Centrum Naukowo Dydaktycznym uruchamiany jest nowy kierunek studiów I stopnia o profilu ogólnoakademickim „Geoinformatyka i Geologia Środowiska”

Studenckie Koło Naukowe GOLF

Grupa Osób Lubiących Fizykę

GOLF na FB

Stacja meteo - pomiary

Studenckie Koło Naukowe SAT

Silesian Aerospace Technologies

SAT na FB

Początek strony