Instytut Fizyki Politechniki Śląskiej serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty naszych zdalnych lekcji oraz pokazów/demonstracji fizycznych dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Nasi pracownicy przygotowali dla Państwa 5 tematów wykładów popularnonaukowych z różnych dziedzin fizyki, które chętnie zaprezentujemy online w ramach zdalnej lekcji fizyki. W związku z koniecznością nauczania zdalnego oraz brakiem dostępu do pracowni fizycznej przygotowaliśmy również krótkie filmy z pokazami i demonstracjami zjawisk fizycznych, które także możemy zaprezentować uczniom online.

Tematy wykładów oraz listę dostępnych filmów z pokazami możecie Państwo znaleźć w załączniku. W ramach zdalnej lekcji mogą Państwo wybrać wykład lub film pokazowy lub połączyć oba te elementy, w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb. Zdalną lekcję możemy zrealizować z wykorzystaniem narzędzi do komunikacji zdalnej (MsTeams, Zoom).

W celu zorganizowania zdalnej lekcji fizyki bardzo proszę kontaktować się z naszymi koordynatorami:
dr inż. Justyna Juszczyk-Synowiec - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami i do zobaczenia na zdalnej lekcji!